top of page

Najnovšie príspevky

BLOG

ČLÁNKY

  • Obrázek autoraLuci Č.

ODPORÚČAM: Charlie Mackesy - Chlapec, krtko, líška a kôň
Chlapec, krtko, líška a kôň je kniha pre všetky vekové kategórie. Je plná múdrosti a láskavosti, ktorá je nesmierne dôležitá pre každú živú bytosť. Ukrýva v sebe silné posolstvo a poukazuje na pravú hodnotu priateľstva, lásky a života.

Vďaka roztomilým ilustráciám a nádherným myšlienkam povzbudí každého, kto ju otvorí. Môžete ju čítať stále znova a znova, pretože má stále čo ponúknuť a prinesie dobrú náladu vždy, keď to potrebujete.

Kniha si vyslúžila veľmi pozitívne ohlasy a získala si množstvo priaznivcov po celom svete. A nie sa čo čudovať, pretože je naozaj krásna a zmysluplná.

Obzvlášť v dnešnej dobe, kedy sa preferuje všeličo iné, často zabúdame na to, čo je naozaj dôležité. Táto knižka nevtieravým a veľmi milým spôsobom ukazuje, aby sme nezabúdali v čom spočíva podstata šťastného a správne prežitého života.

Kniha Chlapec, krtko, líška a kôň je skvelý tip na darček, ak chcete obdarovaného potešiť niečim špeciálnym a výnimočným. Ja sama som ju dostala ako darček a môžem skonštatovať, že svoj účel splnila. :)

HODNOTENIE:

⭐⭐⭐⭐⭐ (5/5)


DETAILY PUBLIKÁCIE:

Jazyk: slovenský

Počet strán: 128

Väzba: tvrdá

Vydavateľstvo: Tatran


 

Autor: Lucia Čaprnková

Foto: Lucia Čaprnková84 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page