top of page

Najnovšie príspevky

BLOG

ČLÁNKY

  • Obrázek autoraLuci Č.

TIPY NA DARČEKY/GIFT TIPS: Wentworth Wooden Puzzle |SK/EN|


SK:Tento rok som sa rozhodla do mojich tipov na darček pridať aj puzzle, keďže len nedávno mi na blogu pribudla nová sekcia zameraná práve na ne.


Zaujalo ma množstvo značiek a výrobcov kvalitných puzzle, ale tentokrát som nechala klasiku a sústredila som sa na drevené puzzle. Do oka mi padla britská značka drevených puzzle Wentworth Wooden Puzzle. Na ich oficiálnej stránke a e-shope môžete nakupovať, nech ste z ktorejkoľvek krajiny. Posielajú totiž do celého sveta a pre štáty Európskej únie navyše preplácajú DPH a CLO, čo je obrovskou výhodou pre zákazníkov zo Slovenska.


Wentworth Wooden Puzzle sa vyznačujú jedinečnými tvarmi jednotlivých dielikov, vďaka čomu stúpa ich náročnosť a jedinečnosť. Väčšinou pri každom motíve máte možnosť vybrať si želaný počet dielikov, pretože ponúkajú hneď niekoľko možností.

Aj mňa zaujalo množstvo výnimočných motívov od známych umelcov a práve preto som pri výbere mala menší problém, lebo som chcela všetky puzzle, ktoré ma očarili. Verím, že aj vy chcete svojich blízkych obdarovať niečim jedinečným, určite teda siahnite po puzzle od tohto populárneho britského výrobcu. Určite nimi nadchnete vášnivého milovníka puzzle, ale aj každého, kto hľadá niečo zaujímavé a iné na príjemné strávenie voľného času.


Pokiaľ nemáte čas darčeky zabaliť, ponúkajú aj možnosť krásneho darčekového balenia vo fialovej farbe.


Pripravila som si pre vás niekoľko tipov na darček a to nie len na Vianoce, ale na celý rok, vo chvíľach, keď túžite obdarovať niekoho blízkeho.


EN:This year, I decided to add puzzles to my gift tips, as I only recently had a new section on the blog focused on them.


I was interested in a number of brands and manufacturers of quality puzzles, but this time I left the classics and focused on wooden puzzles. The British brand of wooden puzzles Wentworth Wooden Puzzle caught my eye. You can shop on their official website and e-shop, from any country. They send all over the world and for the countries of the European Union they also overpay VAT and CLO, which is a huge advantage for customers from Slovakia.


Wentworth Wooden Puzzles are characterized by unique shapes of individual pieces, which increases their complexity and uniqueness. Usually with each motif you have the option to choose the desired number of pieces, because they offer several options.

I was also interested in a number of exceptional motifs from well-known artists, which is why I had less trouble choosing, because I wanted all the puzzles that enchanted me. I believe that you also want to give your loved ones something unique, so be sure to reach for a puzzle from this popular British manufacturer. You will surely excite a passionate puzzle lover, but also anyone who is looking for something interesting and different for a pleasant leisure time.


If you do not have time to wrap gifts, they also offer the option of a beautiful gift package in purple.


I have prepared a few gift tips for you, not only for Christmas, but for the whole year, at times when you want to give a loved one.

 


Zo širokej ponuky Wentworth Wooden Puzzle vyberám:
From the wide selection of Wentworth Wooden Puzzle I choose:
Zimné motívy:
Winter Motives:

Tieto puzzle a mnohé ďalšie si môžete zakúpiť priamo na stránke výrobcu. Stačí kliknúť na tlačítko a ste tam. :)


You can buy these puzzles and many more directly on the manufacturer's website. Just click the button and you're there. :)
 

Autor: Lucia Čaprnková


184 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page